Audyt strony Internetowej

Badanie kondycji Strony www

Audyt strony internetowej odpowiada na wiele ważnych pytań dotyczących skuteczności strony w pozyskiwaniu nowych klientów i budowy wizerunku firmy w internecie.

Czy strona internetowa spełnia swoje funkcje?

Czy jest łatwa do przeglądania przez internautów?

Czy ma błędy techniczne?

Jak szybko się ładuję?

Czy jest zoptymalizowana pod wyszukiwarki?

Czy jest intuicyjna?

I wiele innych!

Posiadanie strony internetowej która nie spełnia swoich funkcji, pozbawia nas potencjalnych klientów a czasem i odstrasza już posiadanych.
Audyt jasno wskazuje co należy zmienić a gdzie strona działa poprawnie. Audyt nie wpływa na bieżące funkcjonowanie strony. Czas realizacji audytu to 1-2 dni robocze.

MOCNE STRONY

U nas możesz Liczyć na

szybkosc

Szybka realizacja

Własna strona nawet do 7 dni roboczych.

elastycznosc

Elastyczność

Dostosujemy sie do Twoich możliwości czasowych i finansowych.

pomoc-help-desk

Profesjonalna pomoc

Służymy profesjonalnym doradztwem i pomocą na każdym etapie. 

KLIENCI O NAS

Opinie Klientów

PAWEŁ KOSIŃSKI

PREZES ZARZĄDU PETROL-SERVICE SP. Z O.O.

Petrol-Service Sp. z o.o. ma przyjemność zarekomendować usługi firmy  ActusDesign w zakresie projektowania i tworzenia stron internetowych. Nasza strona internetowa została wykonana szybko, sprawnie i profesjonalnie, w każdej chwili mogliśmy liczyć na pomoc i doradztwo ze strony  ActusDesign.

EMILIA MARYNIAK

ARTYSTA PLASTYK

W roku 2012 firma „ActusDesign” przygotowała stronę internetową, prezentującą moją działalność z zakresu sztuk plastycznych.Wyrażam moje ogromne zadowolenie z naszej współpracy. Przez cały proces przygotowywania strony mogłam liczyć na pełną dyspozycyjność czasową, trafne sugestie w kwestiach technicznych oraz wizualnych. Wszystkie moje wątpliwości i pytania były na bieżąco rozwiązywane. Firma jest kompetentna, godna zaufania i z pewnością godna polecenia.

Małgorzata Bąk

WŁAŚCICIEL - LECZNICA WETERYNARYJNA "WIEŻA"

Zachęcam do współpracy z firma  Actusdesign. Strona stworzona dla Lecznicy zwierzą ul.G.Morcinka 32 w pełni mnie zadawala i skutecznie przyciąga klientów. Kontakt z firmą utrzymuje na bieżąco i polecam innym klientom.

GRZEGORZ SZYRMEL

FIRMA MUSTER

Mogę z pewnością polecić specjalistów z ActusDesign do projektowania stron internetowych oraz tworzenia kampanii reklamowych gdyż są świetnymi fachowcami w tej dziedzinie. Podchodzą do sprawy bardzo profesjonalnie z pełnym zaangażowaniem. Do tego świetny kontakt miła fachowa obsługa. Wszystko odbywa się szybko i sprawnie. Oby tak dalej a z pewnością będą liderem na rynku

KONTAKT

Napisz do nas
lub Zadzwoń

Email

biuro@actusdesign.pl

Telefon

721 080 340