Reklama w Google Ads

Kampanie Google Ads

Szybka i skuteczna reklama w wyszukiwarce Google, przy pełnej kontroli budżetu i mierzalności efektów.
Google jest najpopularniejszą wyszukiwarką w Polsce. Korzysta z niej średnio 95% wszystkich użytkowników internetu.
Płatna reklama, którą oferuje Google w swojej wyszukiwarce nazywa się ona Google ADS dawniej Adwords a potocznie zwane są linkami sponsorowanymi. Polega ona na płaceniu firmie Google za wyświetlanie się reklamy na czołowym miejscach w wyszukiwarce bez konieczności pozycjonowania strony.

Kroki tworzenia kampanii Google Ads

Tworząc i prowadząc kampanie Google ADS ustalamy słowa kluczowe ważne dla klienta, np. fryzjer warszawa, fizjoterapeuta Wrocław, stomatolog szczecin. Następnie ustalamy lokalizacje, gdzie ma się wyświetlać reklama (może to być całą polska, powiat, jedno miasto a nawet pojedyncza dzielnica) oraz tworzymy teksty reklamowe które widzi klient.
Ostatnim krokiem jest ustalenie budżetu dziennego jaki klient planuje wydać na reklamę np. 30zł, 50zł, 100zł dziennie – jest on dowolny.
Czas pomiędzy kontaktem z Nami a startem kampanii to średnio 4-5 dni.
Kampania jest przez nas cały czas prowadzona i optymalizowana. System Google ADS daje możliwość zmiany w dowolnym momencie słów kluczowych, lokalizacji wyświetlanych reklam czy też samych tekstów reklamowych.

Główne cechy kampanii Google Ads

Mierzalność efektów Pełna kontrola budżetu

Pełna kontrola budżetu

Szybki czas uruchomienia

Niski koszt reklamy

Stała optymalizacja reklamy aby zwiększyć wyniki

Brak konieczności pozycjonowania strony

Praktycznie dowolny budżet

Cennik reklamy w Google Ads

MOCNE STRONY

U nas możesz Liczyć na

szybkosc

Szybka realizacja

Własna strona nawet do 7 dni roboczych.

elastycznosc

Elastyczność

Dostosujemy sie do Twoich możliwości czasowych i finansowych.

pomoc-help-desk

Profesjonalna pomoc

Służymy profesjonalnym doradztwem i pomocą na każdym etapie. 

KLIENCI O NAS

Opinie Klientów

PAWEŁ KOSIŃSKI

PREZES ZARZĄDU PETROL-SERVICE SP. Z O.O.

Petrol-Service Sp. z o.o. ma przyjemność zarekomendować usługi firmy  ActusDesign w zakresie projektowania i tworzenia stron internetowych. Nasza strona internetowa została wykonana szybko, sprawnie i profesjonalnie, w każdej chwili mogliśmy liczyć na pomoc i doradztwo ze strony  ActusDesign.

EMILIA MARYNIAK

ARTYSTA PLASTYK

W roku 2012 firma „ActusDesign” przygotowała stronę internetową, prezentującą moją działalność z zakresu sztuk plastycznych.Wyrażam moje ogromne zadowolenie z naszej współpracy. Przez cały proces przygotowywania strony mogłam liczyć na pełną dyspozycyjność czasową, trafne sugestie w kwestiach technicznych oraz wizualnych. Wszystkie moje wątpliwości i pytania były na bieżąco rozwiązywane. Firma jest kompetentna, godna zaufania i z pewnością godna polecenia.

Małgorzata Bąk

WŁAŚCICIEL - LECZNICA WETERYNARYJNA "WIEŻA"

Zachęcam do współpracy z firma  Actusdesign. Strona stworzona dla Lecznicy zwierzą ul.G.Morcinka 32 w pełni mnie zadawala i skutecznie przyciąga klientów. Kontakt z firmą utrzymuje na bieżąco i polecam innym klientom.

GRZEGORZ SZYRMEL

FIRMA MUSTER

Mogę z pewnością polecić specjalistów z ActusDesign do projektowania stron internetowych oraz tworzenia kampanii reklamowych gdyż są świetnymi fachowcami w tej dziedzinie. Podchodzą do sprawy bardzo profesjonalnie z pełnym zaangażowaniem. Do tego świetny kontakt miła fachowa obsługa. Wszystko odbywa się szybko i sprawnie. Oby tak dalej a z pewnością będą liderem na rynku

KONTAKT

Napisz do nas
lub Zadzwoń

Email

biuro@actusdesign.pl

Telefon

721 080 340

Adres

Marcin Szymankiewicz Usługi Multimedialne
Karolkowa 69
01-197 Warszawa
NIP 5272521566