Budowa stron Internetowych

Stosujemy nowoczesne technologie

Profesjonalna strona internetowa, musi być zbudowana w najnowszych technologiach webowych i posiadać grafikę oraz funkcjonalność nakierowaną na potencjalnego klienta. Zasady budowy efektywnych stron internetowych zmieniają się wraz z rozwojem internetu i potrzeb użytkowników.

Nowoczesna Strona internetowa to:

Atrakcyjna Grafika

Dostosowywanie się do urządzeń mobilnych – technologia RWD

Funkcjonalna i intuicyjna struktura

Technologia webowa przyjazna wyszukiwarką

Bezpieczeństwo – Certyfikat bezpieczeństwa przesyłu danych SSL

Statystyki wejść na stronę

Ile kosztuje Dobra strona www?

W zależności od wielkości projektu przygotowaliśmy dla Państwa trzy opcję: Silver – dla małych firm, która  może zawierać podstawowe zakładki takie jak Home, O firmie, Oferta, Referencję lub Galerię oraz Kontakt.  Pakiet Gold który jest bardziej rozbudowany np. o Bloga  lub dodatkowe galerię zdjęć, filmów, zamiast bloga mogą Państwo wybrać Kategorie swoich produktów lub usług.

Pakiet Platinium jest najbardziej rozbudowany i oprócz Bloga może zawierać kilka kategorii produktów, usług. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego a z pewnością przygotujemy dla Państwa odpowiednią ofertę dopasowana do Państwa potrzeb.  

MOCNE STRONY

U nas możesz Liczyć na

szybkosc

Szybka realizacja

Własna strona nawet do 7 dni roboczych.

elastycznosc

Elastyczność

Dostosujemy sie do Twoich możliwości czasowych i finansowych.

pomoc-help-desk

Profesjonalna pomoc

Służymy profesjonalnym doradztwem i pomocą na każdym etapie. 

KLIENCI O NAS

Opinie Klientów

PAWEŁ KOSIŃSKI

PREZES ZARZĄDU PETROL-SERVICE SP. Z O.O.

Petrol-Service Sp. z o.o. ma przyjemność zarekomendować usługi firmy  ActusDesign w zakresie projektowania i tworzenia stron internetowych. Nasza strona internetowa została wykonana szybko, sprawnie i profesjonalnie, w każdej chwili mogliśmy liczyć na pomoc i doradztwo ze strony  ActusDesign.

EMILIA MARYNIAK

ARTYSTA PLASTYK

W roku 2012 firma „ActusDesign” przygotowała stronę internetową, prezentującą moją działalność z zakresu sztuk plastycznych.Wyrażam moje ogromne zadowolenie z naszej współpracy. Przez cały proces przygotowywania strony mogłam liczyć na pełną dyspozycyjność czasową, trafne sugestie w kwestiach technicznych oraz wizualnych. Wszystkie moje wątpliwości i pytania były na bieżąco rozwiązywane. Firma jest kompetentna, godna zaufania i z pewnością godna polecenia.

Małgorzata Bąk

WŁAŚCICIEL - LECZNICA WETERYNARYJNA "WIEŻA"

Zachęcam do współpracy z firma  Actusdesign. Strona stworzona dla Lecznicy zwierzą ul.G.Morcinka 32 w pełni mnie zadawala i skutecznie przyciąga klientów. Kontakt z firmą utrzymuje na bieżąco i polecam innym klientom.

GRZEGORZ SZYRMEL

FIRMA MUSTER

Mogę z pewnością polecić specjalistów z ActusDesign do projektowania stron internetowych oraz tworzenia kampanii reklamowych gdyż są świetnymi fachowcami w tej dziedzinie. Podchodzą do sprawy bardzo profesjonalnie z pełnym zaangażowaniem. Do tego świetny kontakt miła fachowa obsługa. Wszystko odbywa się szybko i sprawnie. Oby tak dalej a z pewnością będą liderem na rynku

KONTAKT

Napisz do nas
lub Zadzwoń

Email

biuro@actusdesign.pl

Telefon

721 080 340

Adres

Marcin Szymankiewicz Usługi Multimedialne
Karolkowa 69
01-197 Warszawa
NIP 5272521566